قبل از خرید می توانید از مشاورین با تجربه راگادما بهره مند شوید X

درباره ما

 خرید تجهیزات تاسیساتی از راگادما

فروشگاه اینترنتی راگا دما

امروزه روش های متنوع بسیاری برای بررسی و تهیه کالا در حوزه های مختلف وجود دارد، اما بدون شک بهترین روش خرید، شیوه ای است که بتواند بدون درگیری شما با سایر افراد، بهترین اطلاعات را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد، تا بتوانید با بررسی کالاهای مختلف و قیمت و ویژگی های آن ها یک خرید آسان و مطمئن را انجام دهید. ما در فروشگاه اینترنتی راگادما می کوشیم همواره اطلاعاتی دقیق از محصولات مختلف را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید با فراق بال بهترین تصمیم را در زمان تهیه تاسیسات گرمایشی و سرمایشی بگیرید.

لوگو فروشگاه تاسیساتی از راگادما

راگادما تنها یک فروشگاه نیست. ما اینجا هستیم تا تمامی مشکلات و نگرانی های شما در زمینه تاسیسات را بر طرف کنیم. فروشگاه اینترنتی راگادما از دل یک شرکت فنی مهندسی ارائه دهنده خدمات تعمیرات تاسیسات شکل گرفته است. این به آن معنا است که شما علاوه بر خرید کالا می توانید مشاوره های تخصصی رایگان از ما دریافت کنید و جهت نصب و راه اندازی تاسیسات نیز از تخفیفات ویژه بهره مند شوید.

راگادما نیاز شما به تاسیسات را به صورت صفر تا صد رفع خواهد کرد.

چرا باید به راگادما اعتماد کرد؟

دریافت گرید در زمینه تاسیسات مکانیکی کار آسانی نیست. در واقع یک شرکت تاسیساتی برای دریافت رتبه تعمیرات و نگهداری باید آزمون های مختلف و دشواری را پشت سر بگذارد و پس از گذراندن تمامی این آزمون ها با موفقیت به این رتبه دست پیدا خواهد کرد.

شما با خرید تجهیزات تاسیساتی از راگادما با مهندسین مکانیک با تجربه در تماس خواهید بود و از مشاوره تخصصی پیش از خرید تاسیسات و سیستم های تهویه بهره مند خواهید شد.

 خرید تجهیزات تاسیساتی

سایر مزیت های خرید جهیزات تاسیساتی از راگادما

شما با تهیه محصولات از فروشگا اینترنتی تاسیسات راگادما می توانید از مزیت های زیر برخوردار شوید:

  1. تهیه محصولات با ارزانترین قیمت در میان تمامی فروشگاه های اینترنتی تجهیزات تاسیساتی
  2. امکان برخورداری از گارانتی رسمی و خدمات پس از فروش طولانی مدت
  3. امکان دریافت خدمات نصب و راه اندازی با تخفیفات ویژه
  4. مشاوره رایگان با مهندسین تاسیسات
  5. ضمانت صحت و تصمین اصل بودن کالا
پشتیبانی واتساپ
محصولات سبد خرید مشاوره