داکت اسپلیت ال جی

یکی از مهم ترین نکات در حین خرید داکت اسپلیت انتخاب صحیح برند و شرکت سازنده آن است که تمامی نیازهای خریدار را طبق فاکتورهایی که در نظر دارد، برطرف نماید. شرکت ال جی یکی از کارخانه های سازنده داکت اسپلیت می باشد که در کره جنوبی و سال 1958تاسیس گردید. در این صفحه قصد داریم علاوه بر نمایش محصولات و قیمت های آن ها توضیحات جامعی را درباره نکات مهم در انتخاب و خرید داکت اسپلیت ال جی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

هیچ محصولی یافت نشد.

راهنمای کامل انتخاب و خرید داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت های تولید شده توسط شرکت ال جی در نوع خود یکی از بهترین ها به شمار می روند. در ساختار این دستگاه ها از کمپرسورهای اسکرال و روتاری استفاده شده است، یکی از دلایل استفاده از کمپرسورهای روتاری در این سیستم ها، دارا بودن ویژگی هایی نظیر؛ لرزش کمتر، صدای پایین تر، صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی و داشتن قطعات کمتر می باشد. لازم به ذکر است که گاز مبرد به کار رفته در این سیستم ها از نوع R410 می باشد و این دستگاه ها در کارخانه ال جی در دو مدل سه فاز و تک فاز ساخته و در بازار عرضه می شوند.

نحوه عملکرد داکت اسپلیت ال جی

داکت اسپلیت های ال جی همانند سایر این دستگاه ها دارای دو بخش یونیت داخلی و یونیت خارجی است که گازز مبرد از کندانسور وارد یونیت داخلی شده و گرمای موجود در داخل یونیت را به خود جذب می کند و هوای خنک را به کمک پروانه های فن به محیط پیرامون منتقل می کند. در پروسه حالت گرمایشی داکت اسپلیت گاز مبردی که گرم شده است وارد کویل یونیت داخلی می شود و مانند سیکل سرمایش از طریق پره های فن دستگاه هوای گرم را به صورت یکنواخت در تمامی اتاق های واحد پخش می کند و گرمای مورد نیاز فضا را تامین می کند.

مزایای خرید و استفاده از داکت اسپلیت ال جی

یکی از مهم ترین مزایای داکت اسپلیت های ال جی خنک سازی هوا در فصول گرم و تامین گرمایش فضا طی روزهای سرد سال در کم ترین زمان ممکن می باشد که این سیستم های تهویه مطبوع را به یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین محصولات شرکت ال جی تبدیل کرده است. از دیگر امتیازهای داکت اسپلیت های ال جی می توان به عدم اشغال فضا پرداخت، به دلیل اینکه این دستگاه ها در سقف های کاذب قرار می گیرند، نه تنها به طراحی داخلی واحدها آسیبی وارد نمی کنند بلکه هیچ فضایی را اشغال نمی کنند و هوای خنک یا گرم از طریق کانال هایی داخل سقف تعبیه شده اند به تمامی اتاق های واحد به صورت کاملا یکنواخت و یکپارچه توزیع می شود.

در داکت اسپلیت ال جی از چه نوع مبرد و کمپرسوری استفاده شده است؟

کارخانه های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع ال جی که دارای مدل های متنوعی در زمینه داکت اسپلیت ها هستند، در حین تولید و ساخت این دستگاه ها از کمپرسورهای مختلفی مانند کمپرسورهای اسکرال، روتاری و کمپرسورهایی که مجهز به کیت اینورتر هستند، استفاده می کنند.

لازم است بدانید که به طور معمول از کمپرسورهای نوع اسکرال در داکت اسپلیت هایی استفاده می شود که ظرفیت بالایی دارند، به عنوان مثال در داکت اسپلیت های ال جی دارای ظرفیت 36000 BTU  یا بیشتر از کمپرسورهای نوع اسکرال بهره می گیرند. دلیل به کار بردن کمپرسورهایی که دارای کیت اینورتر هستند در این محصولات، امکان کاهش مصرف برق و هدررفت انرژی است که بسیار مقرون به صرفه بوده و باعث شده داکت اسپلیت هایی را که مجهز به این نوع از کمپسورها هستند، در گروه داکت اسپلیت های کم مصرف قرار بگیرند. یکی از رایج ترین مدل های کمپرسور به کار رفته در داکت اسپلیت ها، نوع روتاری می باشد که کاربرد فراوانی دارد و در ساختار بسیاری از داکت اسپلیت های ال جی به کار گرفته می شود.

گاز مبرد نقش مهمی را در سیستم های تهویه مطبوع داکت اسپلیت ایفا می کند و این مبردها از تنوع بالایی برخوردارند اما لازم است در نظر داشته باشید که داکت اسپلیت ها با مبردهایی شارژ می شوند که دارای نقطه جوش بالایی هستند. از انواع مبردهایی که دارای نقطه جوش بالایی می باشند می توان به مبردهای گازی R410 و R507  اشاره نمود که در داکت های ال جی هم از نوع R410 استفاده می نمایند.

فرآیند محاسبه ظرفیت و نصب داکت اسپلیت ال جی

یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن انتخاب بهتر در حین خریی داکت اسپلت ال جی فرآیند محاسبه ظرفیت و نصب صحیح داکت اسپلیت می باشد. نکات مهم در اندازه گیری ظرفیت و نصب داکت اسپلیت ها شامل موارد زیر می شود:

  • یکی از عوامل مهم در محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت های ال جی در نظر گرفتن متراژ و تعداد اتاق های مکانی است که می خواهیم دستگاه را در آنجا نصب کنیم.
  • نکته مهم دیگر در این پروسه انتخاب یکی از مدل های ساخته شده داکت اسپلیت ال جی می باشد که بسته به نیاز شما خریداران و مساحت فضا، تعداد اتاق ها، تعداد افراد ساکن در واحد و… بستگی دارد.
  • در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی شهر و منطقه مورد نظر، جنس مواد و متریال به کار رفته در ساختمان، استفاده یا عدم استفاده از پنجره های دوجداره همگی از عوامل مهم در محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت ال جی محسوب می شوند.

مزایای خرید داکت اسپلیت ال جی از فروشگاه راگا دما

در صورت خرید داکت اسپلیت ال جی از فروشگاه آنلاین تجهیزات تاسیساتی راگا دما، مزایا و امتیازهای زیر را دریافت خواهید کرد:

  • مشاوره و مشورت با کارشناسان حرفه ای و متخصص در زمینه داکت اسپلیت
  • ارائه کارت ضمانت و گارانتی با اعتبار 18ماه
  • بهره گیری از خدمات پس از فروش ویژه
  • معرفی و اعزام نصاب با در نظر گرفتن کم ترین هزینه و پایین ترین قیمت
  • ارسال به موقع و سریع محصول خریداری شده
  • استفاده از تخفیف های دوره ای