داکت اسپلیت سامسونگ

داکت اسپلیت ها به عنوان یکی از برترین انواع سیستم های تهویه مطبوع نقش مهمی را در گرمایش و سرمایش انواع ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی ایفا می کنند. جالب است بدانید که این دستگاه ها قادرند علاوه بر خنک کردن محیط در فصول گرم، به تامین گرمای مورد نیاز فضا طی روزهای سرد سال نیز بپردازند، البته به آن شرط که یکی از مدل های مناسب و کارآمد آن را تهیه کنید. برند سامسونگ یکی از محبوب ترین و معروف ترین شرکت های تولید کننده لوازم خانگی است و کیفیت محصولات ساخته شده توسط آن بر کسی پوشیده نیست. این شرکت نخستین بار در سال 1938 توسط شخصی به نام لی بیونگ چول فعالیت خود را آغاز نمود. در این صفحه می توانید به بررسی مدل های مختلف داکت اسپلیت اصلی سامسونگ پرداخته و قیمت های آن ها را مشاهده کنید، تا بتوانید بهترین خرید ممکن را انجام دهید. ضمناً چنانچه به توضیحات کلی بیشتری در مورد این دسته از محصولات احتیاج دارید، می توانید به انتهای این صفحه مراجعه کنید و یا به صفحه مخصوص هر محصول مراجعه کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

راهنمای کامل انتخاب و خرید داکت اسپلیت سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بهترین و معتبرترین برندهایی است که با بهره گیری از دانش و فناوری روز دنیا در زمینه تولید و توزیع مدل های مختلف داکت اسپلیت فعالیت می کند. داکت اسپلیت سامسونگ علاوه بر داشتن تنوع بالا، طراحی منحصر به فرد، بیشترین بازدهی را دارا می باشند و براساس اصول و استانداردهای بین المللی ساخته می شوند. داکت اسپلیت های ساخته شده توسط شرکت سامسونگ در انواع مختلفی نظیر؛ معمولی و دور ثابت و یا نوع اینورتر و متغیر تولید و در بازار عرضه می شوند. قیمت این دستگاه براساس مدل و مشخصات فنی به کار رفته در هر یک از انواع مدل های مختلف، متفاوت می باشد.

معرفی مشخصات فنی داکت اسپلیت سامسونگ

داکت اسپلیت های سامسونگ علاوه بر داشتن تنوع بالا در طراحی ظاهری آنها، از نظر فنی هم دارای تفاوت هایی می باشند که همین تفاوت ها باعث تغییر در قیمت داکت اسپلیت سامسونگ خواهد شد.

کمپرسورهای به کار رفته در داکت اسپلیت سامسونگ

یکی از انواع کمپرسورهای به کار رفته در داکت اسپلیت سامسونگ، روتاری می باشد که اغلب برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل می باشند، مناسب است. از مزایای استفاده از کمپرسور روتاری می توان به اندازه کوچک تر و لرزش کمتر در آنها اشاره نمود، به علاوه به دلیل کمتر بودن اتلاف و هدررفت شیر تخلیه در کمپرسورهای روتاری، داکت اسپلیت بازدهی بیشتری خواهد داشت.

تولیدکنندگان داکت اسپلیت سامسونگ با قرار دادن کیت اینورتر داخل داکت اسپلیت های معمولی، سبب تبدیل شدن داکت اسپلیت های معمولی به داکت اسپلیت اینورتر سامسونگ شده اند و با انجام این کار علاوه بر اینکه موفق شده اند این محصول را در هر دو نوع ساده و اینورتر ساخته و به بازار عرضه کنند، توانسته اند به میزان زیادی مصرف برق در این دستگاه را کاهش دهند.

گاز مبرد به کار رفته در کمپرسور داکت اسپلیت سامسونگ

گاز مبرد به کار رفته در داکت اسپلیت سامسونگ، همانند اغلب این سیستم ها از نوع مبرد R410 می باشد و دیگر از گاز R22 که  پیشتر در کمپرسور داکت اسپلیت به کار می رفت، استفاده نمی شود. دلیل عدم استفاده از گاز مبرد R22در داکت اسپلیت های سامسونگ، گلخانه ای بودن این گاز است که سبب گرم تر شدن زمین و در نهایت تخریب لایه اوزون می شود و برای محیط زیست خطرناک است.

دلیل استفاده از  اکومولاتور در داکت اسپلیت سامسونگ

یکی از امتیازهای داکت اسپلیت های سامسونگ استفاده از قطعه ای به نام اکومولاتور در ساخت این محصول است. علت استفاده از این قطعه در ساختار داکت اسپلیت های سامسونگ این است که اکومولاتور قادر است از وارد شدن هرگونه مایع به داخل کمپرسور دستگاه جلوگیری کند و مانع ورود مایعات شود. مهم ترین فایده بهره گیری از چنین قطعه ای، کاهش استهلاک و خرابی و افزایش هرچه بیشتر عمر مفید دستگاه می باشد که می توان آن را یکی از مهم ترین مزایای خرید داکت اسپلیت سامسونگ در نظر گرفت.

چگونگی تعیین ظرفیت داکت اسپلیت سامسونگ

پیش از هرچیزی لازم است بدانید که واحد اندازه گیری و محاسبه میزان ظرفیت سیستم های تهویه مطبوع را که نشان دهنده  میزان تولید سرما در هر واحد از زمان است با مقیاسی به نام BTU  مشخص می کنند. ظرفیت داکت اسپلیت های تولید شده توسط شرکت سامسونگ مابین 18000 تا 60000 BTU بر ساعت می باشد. برای انتخاب بهترین گزینه و مناسب ترین ظرفیت داکت اسپلیت های شرکت سامسونگ لازم است نکاتی را در نظر بگیرید که  شامل موارد زیر می شود:

  • اولین عامل مهمی که در تعیین ظرفیت داکت اسپلیت سامسونگ باید به آن توجه کنید، مساحت و متراژ محلی است که قرار است دستگاه در آنجا نصب و راه اندازی شود.
  • نکته تاثیرگذار دیگر در تعیین داکت اسپلیت با ظرفیت مناسب برای محل مورد نظر شما، در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی شهر یا منطقه ای است که در آن سکونت دارید.
  • متریال و موادی که در فرآیند ساخت سازه به کار رفته است می تواند تاثیر بسزایی در اندازه گیری ظرفیت داکت اسپلیت داشته باشد. به عنوان مثال ظرفیت داکت اسپلیت سامسونگ برای فضاهایی که پنجره های آنها به صورت دوجداره می باشد یا دیوارهای آن عایق بندی شده است با فضاهایی که فاقد این امکانات هستند قطعا متفاوت است.
  • در نظر گرفتن تعداد اتاق های موجود در واحدی که قرار است داکت اسپلیت سامسونگ در آن نصب شود و همچنین تخمین تعداد نفرات هم از نکات مهم در تعیین نمودن ظرفیت داکت اسپلیت سامسونگ می باشد.

امتیاز خرید داکت اسپلیت سامسونگ از فروشگاه راگا دما

فروشگاه آنلاین تجهیزات تاسیساتی راگا دما در زمینه خرید داکت اسپلیت سامسونگ، جهت راحتی و آسایش خاطر بیشتر شما، امتیازهای ویژه ای را برای خریداران در نظر گرفته است. به عنوان یکی از مهم ترین مزایای خرید داکت اسپلیت از فروشگاه آنلاین راگا دما می توان به بهره گیری از نظرات و مشاوره با کارشناسانی اشاره کرد که علاوه بر داشتن دانش و تخصص، دارای تجربه حرفه ای در زمینه نصب و تعمیر داکت اسپلیت ها می باشند و این اجزا و قطعات به کار رفته در این دستگاه را به خوبی می شناسند.

از دیگر مزایای انتخاب و خرید داکت اسپلیت سامسونگ از فروشگاه آنلاین ما می توان به ارائه خدمات ویژه پس از فروش و ضمانت نامه 18 ماهه اشاره نمود. همچنین در صورت تمایل کارشناسان ما می توانند نزدیک ترین نصاب را با کم ترین هزینه و پایین ترین قیمت به شما عزیزان معرفی و به  محل مورد نظر شما اعزام نمایند.