قبل از خرید می توانید از مشاورین با تجربه راگادما بهره مند شوید X

فیلتر کارتریجی استخر

اگر به دنبال خرید فیلتر کارتریجی استخر هستید بهتر است اطلاعات اولیه مناسب و کافی درباره‌ این محصول کسب نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را با توجه به نیازهای خود داشته باشید. در بخش زیر می توانید انواع فیلتر کارتریجی استخر با توان و قیمت های متفاوت را مشاهده کنید. ضمناً با مراجعه به انتهای این صفحه می توانید اطلاعات مفیدی را در رابطه با این وسیله کسب کنید. مهمترین نکته ای که لازم است در مورد فیلترهای استخر از نوع کارتریجی بدانید آن است که این فیلتر ها برای استخرهایی با حجم متوسط و یا کم مناسب بوده و برای استخرهای عمومی مناسب نیستند.

نمایش دادن همه 3 نتیجه

فیلتر کارتریجی استخر چیست؟

فیلتر کارتریجی استخر یکی از انواع فیلترهای تصفیه آب استخر است که به واسطه فرم عملکرد، تنها برای استخرهایی مناسب است که آب در آن ها چرخش زیادی نداشته و به فیلتراسیون بیش از حد قوی احتیاج ندارند. البته استفاده از این نوع فیلترها در محل مناسب می تواند تمام نیاز شما به تصفیه آب و بهبود وضعیت آن کمک کند. این نوع فیلترها برای استخرهای مراکز درمانی و استخر های مسکونی مناسب است و به دلیل حجم پایین کاری توصیه نمی شود، از آن ها برای استخرهای عمومی استفاده کنید.

مزایا و معایب فیلتر های کارتریجی استخر

فیلتر کارتریجی استخر نیز مانند سایر تجهیزات و وسایل، دارای معایب و محاسنی است که توجه به آن ها در زمان خرید این نوع فیلتر می تواند در آینده از پشیمانی شما جلوگیری کند. پس اگر می خواهید در فرایند خرید فیلترهای استخری کارتریجی با مشکل مواجه نشوید، بهتر است به نکات زیرتوجه کنید.

دقت و بازدهی بالا در تصفیه آب:

فیلتر‌ کارتریجی استخر به واسطه قیمت نه چندان کم خود، بسیار مورد نقد و بررسی قرار می گیرد، البته اگر به قدرت و توانایی آن در تصفیه آب با بیشترین کیفیت ممکن توجه کنیم، پی خواهیم برد که این محصول ارزش چنین هزینه ای را نیز دارد.

اندازه و حجم کم دستگاه:

فیلتر کارتریجی استخر بسیار کوچکتر و کم حجم تر از سایر انواع فیلتر موجود در بازار می‌باشد است که این ویژگی آن تا حدودی نیز مناسب با کاربری در نظر گرفته شده برای منازل مسکونی و استخر‌های کوچک است. اگر شما نیز می خواهید از فضای محدود برای فیلتراسیون آب استخر استفاده کند، انواع فیلتر کارتریجی برای شما مناسب هستند.

مقاومت زیاد در برابر نور خورشید:

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم فیلتر کارتریجی استخر، داشتن مقاومت بسیار زیاد در برابر تابش مستقیم و شدید نور خورشید است که این ویژگی به طور محسوس تری در استخر‌های روباز مشاهده می شود. این فیلتر برخلاف سایر موارد موجود در سطح بازار می‌‌تواند ساعت های زیادی زیر نور خورشید دوام بیاورد و بدون مشکل به فرایند تصفیه آب استخر ادامه دهد.

جنس بدنه مقاوم و با کیفیت بالا:

جنس بدنه فیلتر کارتریجی استخر بسیار مقاوم است و به طور معمولا از جنس فایبرگلاس می‌باشد و می تواند به راحتی در برابر ضربه‌های ناخواسته و با قدرت متوسط ، میزان مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داده و با توجه به همین موضوع عمر کارکرد این دستگاه به شدت افزایش می‌یابد.

برند های سازنده فیلتر کارتریجی استخر

در حال حاضر معروف‌ترین و شناخته شده ترین برندهای ارائه دهنده فیلتر کارتریج استخر موجود در بازار ایران دو برند خارجی ایمکس و هایوارد هستند. در ادامه به بررسی کوتاه ویژگی محصولات این دو برند پرطرفدار می پردازیم.

فیلتر‌های شرکت ایمکس EMAUX:

این برند یک شرکت معتبر و شناخته شده در کشور استرالیا می‌باشد که به صورت تخصصی در زمینه تجهیزات مربوط به استخر فعالیت می‌نماید و یکی از بزرگترین تولید کنندگان فعال در این حوزه در سرتاسر دنیا به شمار می‌رود. این برند تجاری به دلیل قیمت به نسبت مناسب‌تر در مقایسه با سایر رقبا ، تنوع بالا در محصولات و نیز کیفیت مطلوب توانسته است تا در میان مشتریان ایرانی محبوبیت بالایی کسب نماید.

فیلتر‌های شرکت هایوارد Hayward:

برند تجاری هایوارد یکی از شرکت‌های مستقر در کشور ایالات متحده آمریکا است که دارای قدمت بسیار زیادی در زمینه طراحی و تولید تجهیزات مربوط به تصفیه آب و موارد مرتبط با استخر است. این شرکت دارای سابقه ای بیش از هشتاد ساله است و همواره با عرضه‌ محصولات بسیار با کیفیت و بازدهی زیاد، خود را در تمام جهان بی رقیب نشان داده. البته لازم به ذکر است قیمت محصولات این شرکت در مقایسه با سایر موارد موجود در سطح بازار کمی بیشتر است.

امیدواریم اطلاعات بالا به شما در خرید یک فیلتر کارتریجی استخر مناسب کمک کرده باشد اما اگر احساس می‌کنید به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می‌توانید پس از تماس با مشاوران فروش ما بهترین انتخاب ممکن را با توجه به شرایط ویژه خودتان داشته‌باشید.

پشتیبانی واتساپ
محصولات سبد خرید مشاوره