داکت اسپلیت هایسنس

شرکت هایسنس یکی از شرکت های چینی است که در زمینه سیستم های تهویه مطبوع، لوازم خانگی، تلفن های همراه و تبلت، دستگاه های گیرنده دیجیتال و تلویزیون فعالیت می کند. این شرکت برای نخستین بار در سال 1969 کار خود را شروع کرد و در ابتدای کار تنها به ساخت و عرضه رادیو مشغول بود اما امروزه شرکت هایسنس به یکی از 10 برند برتر سازنده لوازم خانگی در جهان تبدیل شده است و فعالیت خود را ادامه می دهد. محصولات تولید شده توسط کارخانه های هایسنس علاوه بر اینکه براساس تکنولوژی روز دنیا ساخته می شوند، از تنوع بالایی نیز برخوردارند و به همین دلیل است که با استقبال خریداران مواجه شده اند.

هیچ محصولی یافت نشد.

راهنمای انتخاب و خرید داکت اسپلیت هایسنس

داکت اسپلیت هایسنس مشخصات و ویژگی هایی دارد که این محصول را از سایر محصولات شبیه به خود جدا می کند. این محصولات غالبا در دو نوع اینورتر و ساده تولید و در بازار عرضه می شوند که درصد مصرف برق در داکت اسپلیت های معمولی هایسنس کمتر از نوع اینورتر می باشد و همین امر باعث می شود کاهش چشم گیری در هزینه برق ساختمان می شود. یکی دیگر از روش هایی که شرکت هایسنس جهت کاهش مصرف و هدرفت انرژی در این دستگاه ها انجام می دهد، جای دادن کیت اینورتر در داخل داکت اسپلیت های معمولی و تبدیل نمودن آنها به نوع اینورتر است. از دیگر ویژگی های این دستگاه ها مجهز بودن به قابلیت تامین هوای سرد و گرمای متناسب با دمای دلخواه مورد نظر شما در چندین فضای مختلف است که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.

مشخصات فنی داکت اسپلیت هایسنس

کمپرسورهای به کار رفته در داکت اسپلیت های هایسنس غالبا از نوع روتاری هستند که یکی از متداول ترین نوع کمپرسورهایی هستند که در انواع برندهای داکت اسپلیت به کار گرفته می شوند. از مزایای کمپرسورهای روتاری لرزش کمتر، داشتن ابعاد، اندازه کوچک تر آنها و دارا بودن بازدهی بالایی انرژی اشاره نمود. گاز مبردی که در کمپرسورهای این محصولات به کار می رود از نوع گاز R410 می باشد.

اجزا و قطعات به کار رفته در داکت اسپلیت هایسنس

به طور کلی داکت اسپلیت هایسنس مانند سایر برندها از دو بخش یونیت خارجی و یونیت داخلی تشکیل شده است که یونیت خارجی دربردارنده کندانسور و یونیت داخلی شامل فن و کویل می باشد که این دو بخش به وسیله  سیم هایی از جنس مس به هم دیگر وصل می شوند.

نحوه عملکرد داکت اسپلیت هایسنس

در حالت سرمایش داکت اسپلیت هایسنس هوای آزاد محیط پیرامون به یوینت داخلی دستگاه وارد می شود و گاز مبرد موجود در کندانسور از به کویل تعبیه شده در یونیت داخلی منتقل شده  و در نهایت با جذب نمودن گرمای هوایی که وارد شده است باعث خنک سازی محیط شده و این هوای خنک به کمک فن در محیط پیرامون دستگاه توزیع  می شود و این فرآیند تا زمان هم دما شدن هوای فضای اطراف و ترموستات همچنان ادامه پیدا می کند.

در حالت سرمایشی این سیستم های تهویه مطبوع، عملکرد داکت اسپلیت هایسنس به این شکل است که گاز مبردی که گرم شده است وارد کویل دستگاه شده و سبب گرم شدن آن می شود و هوای گرم شده در این سیستم توسط پروانه های فن داکت اسپلیت در محیط اطراف پخش شده و گرمای مورد نیاز محیط را طبق دمای دلخواه شما به صورت یکپارچه و یکنواخت در تمامی اتاق های موجود در واحد توزیع می کند. جهت کاهش هزینه برق به خصوص در فصول سرد سال می توان  با جابجا کردن کویل آب گرم در طی مسیر کانال و در قسمت جلویی فن تا حد زیادی بهکم شدن مصرف انرژی برق کمک کرد.

قیمت داکت اسپلیت هایسنس

برای تعیین قیمت داکت اسپلیت هایسنس باید دو عامل ظرفیت دستگاه و نوع داکت اسپلیت در نظر گرفته شود. قیمت داکت اسپلیت های معمولی در مقایسه با انواع اینورتر ارزان تر است. نکته دیگری که در تعیین قیمت داکت اسپلیت هایسنس تاثیرگذار است، ظرفیت دستگاه می باشد.

عوامل تاثیرگذار در محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت هایسنس

یکی از مهم ترین نکات در حین انتخاب و خرید داکت اسپلیت هایسنس باید در نظر گرفته شود، اندازه گیری ظرفیت دستگاه براساس نیاز خریداران است. در این قسمت به ارائه موثرترین عوامل در محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت هایسنس می پردازیم که شامل موارد زیر می شود:

یکی از مهم ترین عوامل در محاسبه ظرفیت داکت اسپلیت هایسنس در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی شهر و منطقه مورد نظر است.

عامل مهم دیگری که هنگام خرید و اندازه گیری داکت اسپلیت لازم است به آن توجه کنید مواد و متریال به کار رفته در سازه است به عنوان مثال ظرفیت داکت اسپلیتی که برای ساختمان های دارای پنجره های دوجداره و دیوارهای عایق بندی شده با سازه هایی که فاقد این ویژگی ها هستند، متفاوت است.

مساحت و متراژ فضایی که می خواهیم داکت اسپلیت هایسنس را در آن نصب کنیم هم از جمله موارد مهم برای محاسبه ظرفیت است. تعداد اتاق ها و تعداد افراد ساکن در هر واحد هم می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب شما داشته باشد.

مزایای انتخاب و خرید داکت اسپلیت هایسنس از فروشگاه راگا دما

فروشگاه آنلاین راگا دما جهت آسایش خاطر و راحتی شما خریداران گرامی امتیازهای ویژه ای را ارائه می دهد. یکی از مهم ترین مزایای خرید از فروشگاه آنلاین تجهیزات تاسیساتی راگا دما مشاوره با کارشناسانی است که علاوه بر داشتن دانش و مهارت تخصصی در این حرفه، از تجربه کافی در زمینه تاسیسات و امور فنی برخوردارند. به عنوان دیگر مزایای خرید از فروشگاه ما اعطا ضمانت نامه و گارانتی با اعتبار 18 ماهه، بهره گیری از خدمات ویژه پس از فروش و معرفی و اعزام نصاب با در نظر گرفتن کمترین هزینه می باشد.